2 квітня 2011 року – з української мови і літератури, іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської мови), біології, фізики;
9 квітня 2011 року – з історії України, математики, хімії, географії, російської мови.
Пробне тестування відбудеться за кошти фізичних або юридичних осіб.
Важливо знати: пакет документів на проходження ЗНО необхідно надіслати на адресу Київського регіонального центру оцінювання якості освіти (А/с 86, м. Київ, 02192. Адреса: вул. Міста Шалетт, 1А, м. Київ, 02192 тел./факс. (044) 543-89-80) не пізніше півночі 28 лютого 2011 року.
Графік проведення ЗНО-2011
02, 03 червня - українська мова та література
06 червня - іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська)
Сайт для вчителів, методистів, студентів, школярів
В зв’язку з карантином всі зареєстровані користувачі інтерактивного
навчально-методичного сайтуwww.osvitanet.com.uaотримають безоплатний повний доступ до ресурсів сайту. Сайт дозволяє використовувати атласи, підручники та інші матеріали в будь-якому куточку України та за її межами, де є доступ до мережі Інтернет. Широкі можливості доступу до навчальних Інтернет-ресурсів, що пропонує сайт, мають заохочувати користувачів до пошуку більш ефективних методик викладання предметів. Наповнення сайту подано по кожному класу, основними розділами якого є Інтернет-версії підручників та атласів, а також ілюстрації, методичні розробки, інтерактивні карти тощо. Додаткова інформація подана у розділах: тестування, публікації,
Про встановлення надбавки вчителям, вихователям загальноосвітніх навчальних закладів, викладачам і майстрам виробничого навчання професійно-технічних навчальних закладів та вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації державної та комунальної форми власності, керівникам та заступникам керівників зазначених закладів, посади яких віднесені до посад педагогічних працівників З метою підвищення престижності праці педагогічних працівників Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є: Установити з 1 січня 2010 р. вчителям, вихователям загальноосвітніх навчальних закладів, викладачам і майстрам виробничого навчання професійно-технічних навчальних закладів та вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації державної та комунальної форми власності, керівникам та заступникам керівників зазначених закладів, посади яких віднесені до посад педагогічних працівників, надбавку в розмірі 20 відсотків посадового окладу (ставки заробітної плати).
Наказ №336 "Про підготовку та відзначення 65-ї річниці визволення України від фашистських загарбників і Перемоги у Великій Вітчизняній війни 1941-1945 років у загальноосвітніх закладах району"
Наказ № 357 "Про затвердження Заходів на виконання Загальнодержавної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2009-2013 роки"
Наказ № 332 "Про заходи на 2009-2010 н.р. щодо посилення відповідальності за втягування дітей та молоді до вживання наркотичних засобів, прекурсорів, отруйних, сильнодіючих речовин, алкоголю, тютюнопаління в навчальних закладах"
Керівникам відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, міських рад, навчальних закладів:
1.З метою оперативного реагування на надзвичайні ситуації організувати роботу телефону “гарячої лінії” відділу, управління освіти. Довести до відома учасників навчально-виховного процесу телефони “гарячої лінії” головного управління освіти і науки: (044) 279-84-52, 278-23-42; головного управління охорони здоров’я: 484-17-57, 484-15-70; санітарно-епідеміологічної станції: 483-77-88, 483-75-93.
2.Розмісти на інформаційних стендах пам’ятку МОЗ України щодо недопущення випадків захворювань людей грипом А/H1N1 (додається).
3.Визначити обсяг щоденної організаційно-педагогічної роботи для кожного педагогічного працівника навчального закладу.
4.Скласти графік чергувань адміністрації та педагогічного колективу навчального закладу. Забезпечити його чітке виконання.
5.Зобов’язати класних керівників навчальних закладів довести до учнів та їх батьків інформацію щодо особливостей дій під час епідеміологічної ситуації, підтримувати з ними постійний телефонний зв’язок.
6.Враховуючи характерні причини травмування та загибелі дітей, що трапилися в області, спільно з правоохоронними органами, службами в справах дітей, опікунськими, сільськими, селищними радами вжити заходи щодо безпеки життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу.
7.Призначити відповідальних за безперебійну роботу систем опалення, вентиляції у господарчих приміщеннях та створити належний температурний і санітарно-гігієнічний режим в навчальних закладах.
8.Забезпечити належний санітарно-гігієнічний, дезінфекційний режим, включаючи використання масок у навчальних закладах області.
9.Згідно з інструкцією щодо організації харчування в навчальних закладах, забезпечити контроль за зберіганням продуктів харчування.
10.Зобов’язати керівників груп учнів, які перебувають на оздоровленні, щоденно надавати відділам, управлінням освіти інформацію щодо стану здоров’я дітей.
11.Щоденно інформувати головне управління освіти і науки про стан епідеміологічної ситуації в районі, місті.